MUSTAFA SARIGÜL ŞİŞİ ADAY ADAYI

MUSTAFA SARIGÜL ŞİŞLİ’DEN ADAY

Mahallil seçimlerde yeniden  adaylığını açıklayan  Sarıgül çalışmalara başladı. Gülbağ’da yüzlerce kişiye hitap eden Sarıgül, büyükşehir belediye seçimleri için CHP’ye destek mesajı vererek, Şişli Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.Seçimlerde Şişli ile sınırlı kalmayacaını, aynı  zamanda partimin büyükşehir adayı kim olursa el ele kapı kapı dolaşacağını ilan etti.

Şişli’ye yeni ve ses getirecek projeler ile döneceğini söyleyen Sarıgül, “İlk günkü kadar heyecanlıyım. Çünkü Şişli benim kalbim, Şişli benim yürüdüğüm yol. Geniş bir ekiple Şişli için yeni projeler hazırlıyoruz, yurttaşlarımızla fikir alışverişinde bulunuyoruz. Şişli’yi, Türkiye’nin en önemli merkezlerinden birisi yapacaklarını, yerel yönetimlerde örnek model olacağını ifade etti.. Daha önce olduğu gibi önümüzdeki dönem yapacağımız her projede yurttaşlarımızın yüzde yüzünün onayını alacağız. Şişli’nin Londra ve Paris ile yarışan bir kent haline gelmesi için çalaşıcaklarını duyurdu. Esnafımızın, kadınlarımızın, gençlerimizin yüzünü güldürecek projelerle dönüyoruz” diye konuştu. 

İBB Başkan adayı için çalışacaklarını belirten Sarıgül, “Önümüzdeki günlerde sadece ve sadece Şişli için değil; Büyükşehir adayımız belli olduktan sonra adayımızla birlikte İstanbul için de çalışacağız. İstanbul’u yüzde 3 oy gibi çok az bir oyla kaybettik. Adaylık geç açıklandığı için kaybettik. Şunu bilmenizi istiyorum. Kapı kapı, ev ev dolaşacağız” diye konuştu. 


“İnşallah yüzde 70’i yakalayacağız”

Şişli’nin 5 yıl öncesinde kadar Türikye’nin en bilinen marka ilçesi olduğunu vurgulayan Sarıgül, “Yine aynı şekilde en bilinen en marka ilçesi olacak. Şişli’de yaşamanın onuru ve gururunu sizlere sonuna kadar yaşatacağım. Dileğim şu; bu güzel hizmetlerin bu mutluluğun olmasını istiyorsak, geçmişte yüzde 68’i yakalamıştık, şimdi inşallah yüzde 70’i yakalayacağız. Her zaman sizlerle birlikte müthiş bir şey yapacağız. Çok yakında adaylık açıklandıktan sonra Şişli ile ilgili öylesine yeni projelerimiz var ki Türkiye’nin her noktası buradan örnek alacak” ifadelerini kullandı.

İlçede işsiz genç bırakmayacaklarını söyleyen Sarıgül , “Şişyi’de 6 ay içerisinde hiçbir genç asla ve asla işsiz kalmayacak. İşsizliğin ne demek olduğunu biliyorum. Geçmişte 27 bin 100 kişiyi işe yerleştirdim. Bu sefer inşallah daha fazlasını yapacağız” açıklamalarında bulundu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir