ÇOCUK MAKİNESİ

featured
YARIM ASIRLIK ÇİFTİN 17 ÇOCUĞU, 24 TORUNU VAR 33 YILDA 28 ÇOCUK SAHİBİ OLAN ÇİFTİN ÇOCUKLARINDAN 17'Sİ HAYATTA KADİR VE RAZİYE ÇİFTİ ÇOCUKLARININ İSMİNİ HATIRLAMAKTA VE SAYISINI HESAPLAMAKTA ZORLANIYOR PİŞMAN OLMADIKLARINI BELİRTEN ÇİFT ARTIK ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTEMİYOR KARDEŞLERDEN ÜÇÜNCÜ BÜYÜK OLAN 4 ÇOCUK SAHİBİ SÜLBİYE GÜNGÖR RAHATSIZLIĞI NEDENİYLE BİR DAHA ÇOCUĞUNUN OLMAMASINDAN KORKUYOR
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gaziantep’te, 34 yıllık evli 53 yaşındaki Abdulkadir ve Raziye Güngör çiftinin 28 çocuğu oldu. Çocuklarından 11’ini kaybeden ve bugün en küçüğü 1, en büyüğü 33 yaşında 8’i kız 9’u erkek 17 çocuğu olan Güngör çiftinin 24 de torunu bulunuyor

  27 çocuğunu normal doğum yöntemiyle dünyaya getirdiğini belirten anne Raziye Güngör, 1 yaşında olan son çocuğunun sezaryen ile dünyaya geldiği söyledi. Bazı sağlık sorunları ile karşılaştığını dile getiren Güngör, çocuklarının adını da karıştırdığını kaydetti.

8 çocuğunu evlenen ve 24 torunu bulunan Raziye Güngör, dünyaya getirdiği 28 çocuğun tamamının hayatta kalmasını arzu ettiğini, ancak köy şartlarında dünyaya getirdiği çocuklardan 11’inin vefat ettiğini belirterek, “Bu kadar çocuk doğurmuş olmaktan pişman değilim. Engelli bir çocuğum var ve ona bakmakta zorlanıyoruz. Devletimiz bana bu konuda yardımcı olursa çok sevinirim.

Artık çocuk sahibi olmayı düşünmüyoruz. Maddi açıdan bazı sıkıntılarımız var, hayırseverlerin yardımcı olmasını diliyoruz” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir