Ermeni Soykırımı 2021

Ermeni Soykırımı Gerçekleri – 2021

Ermeni soykırımı oldu mu? Ermeni Soykırımı yalanları nedir? Neden Ermeni tehciri denmiyor? Ermeni soykırımı gerçeği yansıtıyor mu? Bu yazımızda Ermeni Soykırımı yalanlarına değineceğiz.

Onurunuzun çiğnenmemesini istiyorsanız, önce siz öz saygınızı koruyacaksınız! Kimsenin sizi itip kakmasına, yol saymasına izin vermeyeceksiniz. Aynı durum devletler için de geçerlidir. Devletinizi yöneten ve temsil eden kişiler, devletinizin saygınlığını korumak zorundadır. Devletinizin saygınlığını korumak ve arttırmak için, devleti yönetecek kişilerin tarihlerini bilmeleri ve insanını tanımaları şarttır.

Devletinizi yöneten kişinin kendi milletine saygısı yoksa, kendi milletinin adını anmaktan çekiniyorsa, “Ben Türk değilim. Ben Gürcü’yüm, eşim de Arap’tır”, “Ben Rum patronların yanında yetiştim” diyorsa, emperyalist devletlerin eşbaşkanlığını kabul ediyorsa, orada çok ciddi bir problem var demektir.  Ülkenizi yöneten kişiler, haksız olarak edindikleri servetleri sebebiyle rehin alınmışlarsa, kendi saygınlıklarını ve temsil ettikleri devletlerinin saygınlıklarını koruyamazlar.

ermeni soykırımı gerçek mi
Ermeni Soykırımı Yalanı

Ermeni Soykırımı Masalı

Ermeni Soykırımı masalı neden var? Örnekleyelim: Sizin askerinizin başına, kongrenizin “Onur Konuğu” olan eşkıyanın Peşmergelerinin desteğiyle ABD Askerleri tarafından çuval geçirilir ve ülkeyi yönetenler bu rezilliğe ses çıkarmayarak kabullenirse, bir dahaki sefere askerinizin başına çuval geçirmekle kalmazlar ayağındaki pantolonu de çıkarırlar. 1770 yılında Mozart “Türk Marşını” yazdığında, bugün dünyanın Jandarması rolünü oynayan Amerika henüz yeni kuruluyordu!

Binlerce yıllık Türk Devleti ise aynı anda üç kıtada hükümrandı.

Kendi tarihini bilmeyen, kendi milletine saygı duymayanlar, kendi ezikliklerinin ceremesini milletine çektirirler!
Bir gerçeği daha dikkatinize sunmak isterim. AKP yöneticileri, rahmetli Atatürk’ü, rahmetli Demirel’i ve rahmetli Ecevit’i sevmezler ve adlarını hiç anmazlar. Kurtuluş Savaşımızı “Keşke Yunan kazansaydı” diyeni ve İstanbul’u İngilizlere teslim eden Sultan Vahdettin’i çok severler. Atatürk’ü; Türk Devletini kurduğu, bizleri tebaa olmaktan kurtarıp özgür bireyler haline getirdiği, laik Cumhuriyeti armağan ettiği için sevmezler. Demirel’i, bir gecede 22 ABD üssünü kapattığı, Ecevit’i ise ABD’nin haşhaş ekim yasağına uymadığı ve Kıbrıs Barış Harekatını gerçekleştirdiği için sevmezler.

Siz kendi değerlerinize karşı olursanız, sizi öyle bir kullanırlar ki, şaşarsınız! Siz Türk Ordusuna düşman olursanız, başka orduların askeri olursunuz! Cumhuriyeti kuranları itibarsızlaştırmak uğruna, onları Dersim’de katliam yapmakla suçlayamazsınız! İstiklal Mahkemelerinde çok sayıda cinayet işlemekle, Kuvayı Millicileri katil olmakla yaftalayamazsınız! İngilizlere uşaklık yapan Mustafa Sabrileri, İskilipli Atıfları kahraman ilan edilmemelidir. Bu kişilerin isimleri devlet tesislerine verirseniz, Cumhuriyet dönemini “Zulüm Dönemi” olarak adlandırılamaz. Tüm bunlar yaşanacak olursa, başkaları bizim devletimizi “Soykırımcı” diye tanımladığında, sadece seyredilir.

ABD Başkanı Biden, 1915 olaylarını 24 Nisan’da anarken “Soykırım” dedi!

Onun ne dediği önemli değil! O önce kendi katliam-soykırım-sömürü dolu kendi tarihine baksın. Çiçek mikrobu bulaştırılmış 1 milyon battaniyeyi Kızılderililere verip milyonlarcasını bir anda öldüren ABD değil mi?
Türklerin binlerce yıllık tarihinde hiçbir zaman soykırım olmamıştır.

ermeni soykırım yalanı
ermeni soykırım yalanı

Ermeni Soykırımı Yalanlarına Deva

1915 olaylarının soykırım olarak nitelendirilmeyeceği, Türk ve yabancı bilim insanları ve bizzat Ermeni siyasetçileri tarafından defalarca kanıtlandı.

Başkaları ne söylerse söylesin şunu iyi bilin ki, sizin yüzünüze karşı “Yarın soykırım diyeceğim” ABD Başkanına vereceğiniz tek yanıt; “Siz bilirsiniz, ben de yarın Türkiye’deki tüm ABD üslerinin kapatılması emrini vereceğim” diyebilmemizi ve Türk Devletinin kurucularını yücelten açıklamaları özlüyoruz.

Sağlık ve başarı dileklerimle 25 Nisan 2021

Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir