YENİ BİR DİLİ OTUZ GÜNDE ÖĞRENMEK MÜMKÜN

En az 60 dil bilen fenomenal multipoliglot Prof. Andrzej Gawronski ve 38 dil bilen poliglot dilbilimci Giuseppe Gasparo Mezzofanti, bu 30 günlük yöntemin oluşturulmasında esinlenilen dahi kişiliklerdir. Yöntem, inanılmaz kısa bir süre içerisinde bir yıllık dil kursunda öğrenilecek sayıda kelimenin öğrenilmesini sağlıyor! Fenomenal Multipoliglotlar Formülünün dil okullarının sonunu nasıl getireceğini görün.


597,158 Avrupalı
, işe yaramayan zor dil öğrenme yöntemlerinden vazgeçti ve Fenomenal Multipoliglotlar Formülü ile Mezzofanti ve Gawronski’ye katıldı. Dil okulu sahipleri, bu yöntemin yayılmasından korkuyorlar. En etkili dil öğrenme yönteminin sırrının herkes tarafından bilinmesini doğal olarak istemiyorlar.

Yaşınıza, eğitiminize ve daha önceki dil öğrenme tecrübelerinize bakılmaksızın siz de 4 hafta içerisinde ailenizi, dostlarınızı ve iş arkadaşlarınızı şoke edebilirsiniz. Dil öğrenme yeteneğinizin olmadığını düşünseler bile 30 günden daha kısa bir süredir dil öğreniyor olduğunuza kimse inanmayacak.

Üstelik bu sadece başarılarınızın başlangıcı olacak!

Fast Phrases ile dil öğrenmek neden bu kadar hızlı?

Çünkü beyninizin verimini 5 kat artırıyor. Yabancı dil öğrenmek için çok geç kaldığınızı sanmayın. Her zaman dil öğrenebilirsiniz. 30 gün içerisinde bunu kendinize kanıtlayabilirsiniz. Hayatınızda yaşayacağınız değişiklikler:

  • 30 günlük öğrenim sonrasında yabancı bir dilde sorunsuz ve rahat bir şekilde konuşabileceksiniz,
  • Yabancı internet sitelerini okumakta hiçbir sorun yaşamayacaksınız,
  • Yakınlarınızın ve iş arkadaşlarınızın takdirini toplayacaksınız,
  • Bundan sonra herşeyi birkaç kat daha hızlı öğreneceksiniz.

Fenomenal Multipoliglotlar Formülüyle hızlı dil öğrenme yönteminin sırrı nedir?

Bütün standart dil öğrenme yöntemleri, hafıza ve bağlantı oluşturma yeteneklerinizin çok küçük bir kısmını kullanırlar. Beynin sadece küçük bir bölümünü uyardıklarından öğrenme süreçlerine etkili bir şekilde yardımcı olmazlar. Fast Phrases interaktif kartlar sisteminde kullanılan Fenomenal Multipoliglotlar Formülü farklı bir şekilde çalışır. Potansiyel olarak sahip olduğunuz ama bilinç altınızda uyandırılmayı bekleyen yetenekleri %100 oranında kullanmanızı sağlar.

EOC Enstitüsü tarafından yürütülen araştırmalara göre, Prof. Gawronski ve Giuseppe G. Mezzofanti’nin ortalamanın üstündeki yeteneklerinin kaynağı, tam beyin senkronizasyonudur (İng. Whole Brain Synchronization). Bu süreçte beynin sağ ve sol lobları aynı anda aktive edilir. Yeni kelimeler öğrenirken Fast Phrases yönteminin dayandığı otomatik, 30 günlük Fenomenal Multipoliglotlar Formülü, beyninizin sağ ve sol loblarını aynı anda aktive etmektedir. Beyniniz normalden 5 kat daha verimli çalışır.Bu da öğrenme olanaklarını, yeni kelimelerin öğrenilmesi yeteneğini ve bunların Türkçe karşılıklarıyla bağlantılı hale getirilmesi becerisini artırmaktadır. Bu sayede, oluşturulan bağlantılar ağı daha güçlü olur ve hafızanın daha derin bölgelerine gönderilir. Beyniniz, yeni kelimeleri neredeyse otomatik bir şekilde kendiliğinden hafızaya kaydeder.

Unutmayın, bu 30 günlük yöntem, sadece Fast Phrases adlı multimedya kartlarını içeren sistemde kullanılmaktadır. Bu yöntem, doğuştan gelen zihinsel yeteneklerinizi %100 oranında aktive etmenizi sağlamak suretiyle hafıza süreçlerini iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda hızlandırır.

Bu yöntem kimlere yönelik?

Herkese. Sıfırdan mı başlıyorsunuz? Yaklaşık 2 hafta sonra yabancı bir dilde konuşmaktan çekinmenize neden olan o his ortadan kalkacak, kendinize güvenmeye başlayacak ve yeni kelimeleri daha rahat kullanabileceksiniz. Dilin temel kurallarını biliyor musunuz? Telaffuzunuzu iyileştirecek, Fast Phrases kartları kullanarak 2 gün içerisinde 270’ten fazla yeni kelime öğreneceksiniz! Seviyeniz ne olursa olsun, 9 gün içerisinde kelime dağarcığınız fark edilir bir şekilde genişleyecek ve zenginleşecek. Bir ay sonra İngilizce, Almanca veya başka herhangi bir dili, uzun süren bir kursa gitmiş gibi bileceksiniz. Eğer böyle olmazsa bile sorun yok. Özel memnuniyet garantisinden yararlanabilirsiniz. İnteraktif kelime kartları sistemine ödediğiniz parayı sorgusuz sualsiz geri alabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir